Ertan Kalem & Promosyon

Müşteri Yorumları

shape

Bizim İçin Ne Dediler?

Ertan Kalem & Promosyon
Ertan Kalem & Promosyon gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.
ABİDİN YÜCEBİLGİÇ
İstanbul'da daha önceden birçok promosyon ürün satan kişilerde çalıştım. Ömer abi gibisi yok, fiyat politikası oldukça iyi. Her daim müşterisini düşünüyor, bütün imkanları sunuyor. Teşekkürler
İSMAİL BEK
Ertan kalem ile yaklaşık 13 yıldır çalışıyoruz, istediğimiz modeli hemen bizler için hazırlıyor ve kapımıza kadar gönderiyor. Bugüne kadar hiçbir zaman kaliteden ödün vermedi. Tebrik ederim.
MUHAMMET ÖKTE
Gaziantep'de promosyon ürünlere baskı yapan bir atölyem var. Bütün birebir ürünlerimin tamamını Ertan Kalem'den tedarik ediyoruz. Kendisi çok cana yakın, sevimli ve gerçek fiyat veren kişidir.
TURĞUT GİRVAT
Osmaniye'de promosyon anahtarcılık işi yapıyorum, bu zamana denk birçok yerden toptan anahtarlık aldım ve ben böyle kaliteli işçilik görmedim. Güleryüzlülük ve kalite deyince akıllara Ertan Kalem geliyor.
YAŞAR BARBAROS TAHTACI
Daha öncesinden kendinden binlerce adetli ahşap - plastik kutulu kalem ve lazerli kalem - USB'li kalemler aldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Bugüne kadar yapmış olduğum ve tek memnun kaldığım yer.
Sizi Arayalım
Ertan Kalem & Promosyon
Ertan Kalem & Promosyon hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Ertan Kalem & Promosyon hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.