Ertan Kalem & Promosyon

Sizi Arayalım

shape

Ertan Kalem & Promosyon

Ertan Kalem & Promosyon
Ertan Kalem ile hediyelik promosyon kalem, anahtarlık, termos gibi birçok promosyon ürünlerine erişebilirsiniz. Ertan promosyon ürünleri..

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi
  08:00 - 22:00
 • Salı
  08:00 - 22:00
 • Çarşamba
  08:00 - 22:00
 • Perşembe
  08:00 - 22:00
 • Cuma
  08:00 - 22:00
 • Cumartesi
  08:00 - 22:00
 • Pazar
  08:00 - 22:00
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

Ertan Kalem & Promosyon
Ertan Kalem & Promosyon gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.
MUHAMMET ÖKTE
Gaziantep'de promosyon ürünlere baskı yapan bir atölyem var. Bütün birebir ürünlerimin tamamını Ertan Kalem'den tedarik ediyoruz. Kendisi çok cana yakın, sevimli ve gerçek fiyat veren kişidir.
İSMAİL BEK
Ertan kalem ile yaklaşık 13 yıldır çalışıyoruz, istediğimiz modeli hemen bizler için hazırlıyor ve kapımıza kadar gönderiyor. Bugüne kadar hiçbir zaman kaliteden ödün vermedi. Tebrik ederim.
ABİDİN YÜCEBİLGİÇ
İstanbul'da daha önceden birçok promosyon ürün satan kişilerde çalıştım. Ömer abi gibisi yok, fiyat politikası oldukça iyi. Her daim müşterisini düşünüyor, bütün imkanları sunuyor. Teşekkürler
YAŞAR BARBAROS TAHTACI
Daha öncesinden kendinden binlerce adetli ahşap - plastik kutulu kalem ve lazerli kalem - USB'li kalemler aldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Bugüne kadar yapmış olduğum ve tek memnun kaldığım yer.
TURĞUT GİRVAT
Osmaniye'de promosyon anahtarcılık işi yapıyorum, bu zamana denk birçok yerden toptan anahtarlık aldım ve ben böyle kaliteli işçilik görmedim. Güleryüzlülük ve kalite deyince akıllara Ertan Kalem geliyor.
shape1
Ertan Kalem & Promosyon

Sıkça Sorulan Sorular

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Ertan Promosyon ile iletişime geçmek için sizlerde, 0212 527 73 71 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz. Bizlere Pazar günü hariç, 08:00 ile 18:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz.

Başka Şehirlere Gönderim Yapıyor Musunuz?

Evet, tüm Türkiye'ye hatta tüm dünya genelinde birçok ülkede müşterilerimiz mevcut. Dilediği model ürünleri, ortalama en fazla 1 hafta içerisinde kendilerine ulaştırıyoruz. Bu süre, Türkiye içi daha kısadır. Bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Yeriniz Nerede?

ERtan Kalem'e ulaşmak için; internet sitemizde yer alan harita bölümünden adres bilgisi alabilirsiniz. Adresimiz; Tahtakale Cad. Yavaşca Şahin Sk. No:6/8 Eminönü - İstanbul / TÜRKİYE

Sizi Arayalım
Ertan Kalem & Promosyon
Ertan Kalem & Promosyon hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Ertan Kalem & Promosyon hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.